Als autodidact ontwikkelde Jonas Meersmans doorheen de jaren zijn eigen persoonlijke instrumentale taal op de gitaar, zwevend tussen neoklassieke gelaagde composities en psychedelisch verhalende fingerpicking.
In het verleden bracht hij een tweeluik uit met muziek voor akoestische gitaar, strijkers en blazers die warm onthaald werden door Belgische en Nederlandse pers. Jonas maakte soundtracks voor verschillende kortfilms en theaterstukken en in 2020 schreef hij de openingstrack van een compilatiealbum voor gitaarmuziek op het Amerikaanse Tompkins Square label. Daarnaast is hij gitarist van Stef Kamil Carlens & The Swoon en het Nicolas Mortelmans Quartet.
Zijn nieuwe album ‘Glassman’, geproduced door Tim Vanhamel en uitgebracht door WERF Records stelt hij live voor met Gerben Brys op contrabas en Michaël Lamiroy op viool en synths.
Jonas Meersmans – Gitaar
Gerben Brys – Contrabas
Michaël Lamiroy – Viool/Synths
Praktisch
dinsdag 14 januari 2025
20:00 - 22:00
Laat je horen en deel dit evenement via jouw sociaal profiel:
Ook interessant
LIZZY BAKER
CRAZY KEYS & THE SHOWTIME BAND
C-RHYMS