Het einde van het seizoen komt stilaan in zicht, maar niet zonder nog enkele bijzondere concerten. We sluiten af in stijl met Het Lied van de Feniks in de prachtige setting van de Sint-Baafsabdij — een niet te missen slotmoment.
Intussen wordt achter de schermen volop gewerkt aan het programma voor volgend seizoen. De eerste namen zijn bekend en beloven alvast veel moois. Tickets zullen binnenkort beschikbaar zijn via ons nieuwe ticketplatform Tickets Gent.
Hoewel het nog even wachten is op de officiële seizoensopener, mag je je al verheugen op een rijk najaar met onder meer de terugkeer van Balkan Bonanza (derde editie), Rumi (na Rumi Passion volgt nu Rumi The Outsider) en het legendarische Fanfare Ciocărlia, dat na meer dan twintig jaar opnieuw bij ons te gast is. Ook Nana Osei Twum Barima komt langs om zijn debuutalbum voor te stellen.
Voor enkele concerten binnen het kader van het Istanbul Ekspres Festival in november zijn nu al tickets beschikbaar.
Geniet nog volop van de laatste concerten van dit seizoen — we kijken ernaar uit om jullie ook volgend seizoen opnieuw te verwelkomen!
De inschrijvingen voor de muziekateliers 2026-2027 zijn geopend
Zin in een nieuw seizoen vol muziek, ontmoeting en inspiratie? De inschrijvingen voor de muziekateliers van De Centrale zijn gestart. Ontdek ons brede aanbod voor kinderen en volwassenen en maak vrijblijvend kennis tijdens het gratis proefmoment op zaterdag 12 september.